PROJEKTY

Naším největším zájmem je realizace PROJEKTŮ.

Jsme zastánci skutečných změn, reálné pomoci a aktivního odporu.

Realizici PROJEKTŮ chápeme jako přímé uplatňování naší filosofie, která je mimojiné postavena i na tezi, že k tomu aby mohl politický subjekt svému národu pomáhat, není třeba, aby byl nutně v parlamentu.

Dnešní politická kultura je založená na principu, který svorně hlásají všechny strany i hnutí, že k tomu, aby pro nás mohli něco udělat, musíme je nejdříve dostat do parlamentu - a do té doby máme smůlu.

Veškeré naše PROJEKTY jsou zaměřeny tak, aby nedošlo k poškození majetku fyzických osob. Naším cílem není kohokoli poškodit, nýbrž aktivně upozorňovat na to, co se v naší zemi děje. Naším cílem je donutit národ k zamyšlení. Naším cílem je přimět každého z nás k tomu, aby začal sám uvažovat nad tím, jestli dnešní vnímání národa je takové, jaké by mělo být, chceme-li žít ve státě, který je tím pravým.

Naše PROJEKTY bývají často kontroverzní, ale to u PROJEKTŮ, které mají vybičovat lid k zamyšlení, jinak nelze.

 

Rádi bychom se dostali do stádia realizace co největšího možného počtu PROJEKTŮ, ovšem k tomu potřebujeme Čechy, kteří také chtějí věci měnit na místo pouhého mluvení o nich.

Apelujeme tedy na všechny HRDÉ ČECHY NACIONÁLNÍHO SMÝŠLENÍ, přidejte se k nám a pomozte budovat lepší národ.

 

Většina PROJEKTŮ byla realizována skrze naší kmenovou organizaci MY PROTI VŠEM. Mnoho PROJEKTŮ zde zveřejněné nenaleznete, jelikož se realizují i PROJEKTY, které vynášet ven netřeba.

 

KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY

ps. STRÁNKY JSOU VE VÝSTAVBĚ, TAKŽE JIŽ ZREALIZOVANÉ PROJEKTY SE POSTUPNĚ VKLÁDAJÍ

SEZNAM PROJEKTŮ

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Novinky

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON


Zvětšit mapu