PROJEKT 24

Toto video bylo vytvořenu na podporu čtyřiadvacetilété dívky ze Slovenska, která byla 17.02.2017 zadržena a obviněna za to, že natočila video ve kterém pálí KORÁN.

"Mluvčí generálního prokurátora Andrea Predajňová uvedla, že obviněná se měla účastnit výroby obrazově-zvukového materiálu podněcujícího k nenávisti a násilí proti skupině obyvatel pro jejich náboženské (islámské) vyznání.

Kriminalisté obvinili ženu ze čtyř trestných činů včetně výroby extremistických materiálů a hanobení národa, rasy a přesvědčení. Za to ji v případě prokázání viny před soudem hrozí šestileté vězení."

Nejsme zastánci pálení knih, ovšem toto není kniha, nýbrž manuál. Manuál k tomu jak zabíjet a mrzačit ty, jež nevěří v islám.

Muslimové pálí naše lidi a my pálíme jejich knihy. Stále jsem morálně vysoce nad nimi.

Vnímejte toto video jako protest a upozornění na to, co přichází a jak vlády v Evropě stále více ustupují požadavkům muslimů a snaží se nás, původní obyvatele, integrovat do jejich nepůvodní kultury.

Nám osobně na Evropě nezáleží, nám záleží jen a pouze na Českých zemích, ovšem nemůžeme a nechceme zavírat oči před perzekucí těch, co se staví na odpor proti těmto novodobým nájezdníkům.

Pokud je možné někoho uvěznit za to, že spálí knihu, kterou si zakoupil a tím se stal jejím zákonným majitelem, tak je zde něco velice špatně.

Totalita nepřichází ze dne na den, nýbrž pomalu a opatrně oklešťuje práva lidu. Práva na to svobodně vyjádřit svůj názor, byť nekoresponduje s názorem oficiálním.

Až jednou zjistíte, že již žijete ve zřízení totalitním, zjistíte i to, že v něm žijete delší čas a jak dlouhý ten čas bude záleží pouze na tom, kolik si toho necháte líbit a kolik toho snesete než prozřete a rozhodnete se postavit na odpor. To už ovšem pravděpodobně bude pozdě.

Jediná věc stačí k triumfu zla, když dobří lidé nedělají nic!

Novinky