PROJEKT 25

05 Tento PROJEKT si vzal za cíl alespoň trochu, byť to není možné, narovnat křivdu, která byla spáchána pseudo-umělcem Ondřejem Bělicou na našem PRVOREPUBLIKOVÉM bunkru - symbolu nezdolného odhodlání bránit naší drahou vlast PROTI VŠEM!

Tento nebohý vysokoškolák si touto devastací národního "památníku" plní svou DIPLOMOVOU PRÁCI, která mu má dopomoci k dalšímu titulu. O to je to horší, jelikož mu to posvětil i profesor dané školy - VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ.

Úryvek z DIPLOMOVÉ PRÁCE:

Manifest resuscitace post-armádní krajiny

"Jsme generací obdařenou historickým privilegiem svobody, demokracie a světoobčanství. Formální geografické hranice jsou dnes dysfunkční. Zdědili jsme krajinné i mentální jizvy – desetitisíce válečných monumentů rozesetých po vykořeněné krajině. Svou konzervační schopností se staly němým muzeem autoritářské agrese a strachu. V současnosti jsou evidovány jako nepotřebný majetek Armády ČR a jsou postupně rozprodávány."

Obrázek si o osobnosti tohoto chorého jedince může udělat každý sám. Naší zemi z let 1918 až 1938 zde označuje za agresivní a autoritářskou, rozsévající strach. O tom, že se jedná o evidentního multikulturalistu a unionistu, vzhledem k jeho pohrdání státní hranicí, se netřeba více rozepisovat, jelikož je to naprosto zřejmé.

Dnes je destrukce a devastace vydávána za umění, a to je už samo o sobě otřesné. Dříve člověk musel něco stvořit, vybudovat, aby mohl být označen za umělce - dnes stačí jen zničit "pomník" republiky a nejenom, že z vás je "umělec", ale dokonce za to od vysoké školy získáte i druhý titul.

Přejděme k realizaci našeho PROJEKTU. Nebylo možné zůstat mlčet a aktivně se tomuto jednání nepostavit nějak na odpor. Jak bylo psáno výše, moc se už dělat nedalo. A pokud není v našich silách vrátit řopík do původního stavu, je v naší moci alespoň všem ukázat, kdo je za tu devastaci zodpovědný.

Velice nás mrzí, že se to k nám dostalo až den po zničení, poněvadž být to o den dříve, mohlo se udělat i něco více.

WWW adresa byla doplněna zcela z praktických důvodů, a to, aby měl každý možnost dopátrat se oč vlastně šlo, a to ať v rámci toho co udělal Ondřej Bělica, tak i to, co tam bylo dodáno v rámci protiopatření. Byla zvažována i cedule s popisem, ovšem nám brzy došlo, že její životnost by se počítala na hodiny.

PRŮBĚH: Ve středu 03.05.17 se o tom co se stalo naše organizace dozvěděla. Hned ten den započala i příprava na protiopatření, přičemž to celé nám trvalo zhruba do tří hodin do rána. Za dalších 6 hodin, tedy 04.05.17, se vyráželo na místo, přičemž celkový nájezd kilometrů skončil na čísle 643km. Tím se nechceme chlubit, ale jen poukázat na to, že kde je vůle, tam je i síla. Odsuzováním toho co se nám nelíbí ze židle svého domova skrze sociální síť nic nezměníme. Je třeba vstát a věci měnit tam venku, v reálném světě. Berte to prosím jako inspiraci pro vás samotné.

JEDINÁ VĚC STAČÍ K TRIUMFU ZLA - KDYŽ DOBŘÍ LIDÉ NEDĚLAJÍ NIC!

-NEAKCEPTUJEME TOTO JAKO UMĚNÍ

-NEAKCEPTUJEME SVÉVOLNÉ NIČENÍ NÁRODNÍCH SYMBOLŮ

-NEAKCEPTUJEME LŽI, KTERÉ KOLEM SEBE ONDŘEJ BĚLICA ŠÍŘÍ

-NEAKCEPTUJEME OBCHOD, KTERÝ SI NA TOM SNAŽÍ ZALOŽIT

 

Takto žalostně dopadl bunkr po zásahu Ondřeje Bělici a jeho pomocníků (PŘED/PO):

Pred-a-po

A TAKTO PO NAŠÍ ÚPRAVĚ:

Strana-1-3

VÍTE KDO TAKTO NIČIL NAŠE OPEVNĚNÍ?

Nazi

Zde naleznete podklady týkající se osoby ONDŘEJE BĚLICI

Ondrej-belica

DIPLOMOVÁ PRÁCE - Dokumentace-vskp

VYJÁDŘENÍ STAROSTY - Prohlaseni-starosty-obce

VYJÁDŘENÍ ŠKOLY - Oznameni-vut

STRÁNKA KDE PRODÁVÁ FRAGMENTY Z OPEVĚNÍ - Web

FOTO ZDROJ FACEBOOK ONDŘEJ BĚLICA


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

MEDIA

Media-07

Novinky