PROJEKT 26

Tento PROJEKT si vzal za cíl upozornit na kolaborační snahy politického subjektu KDU-ČSL a aktivně proti tomu vystupovat a bojovat! - TENTO PROJEKT BUDE PERMANENTNÍ.

Tato strana se skrze své vedení začala v posledních letech prezentovat jako silně pro-Německá a to se zaměřením na tzv. SUDETSKÉ NĚMCE. Stalo se u ní zvykem, že její čelní představitelé pravidelně navštěvují sjezdy SUDETONĚMECKÉHO SPOLKU, kde se otevřeně vyjadřují negativně vůči našemu odsunu těchto živlů. Nejhorší na tom celém je to, že tito lidé jako je Daniel Herman a Pavel Bělobrádek, jsou i čelní představitelé naší země, kdy jeden je ministrem a druhý místopředsedou vlády. 

Daniel Herman na tomto sjezdu v roce 2016 mimo jiné prohlásil: "A vyslovuji hluboké politování z naší strany nad tím, co učinili před sedmi desetiletími někteří z našich předků a co narušilo naše staleté soužití." A je třeba i připomenout jeho uvítací formulaci, kterou sudetské Němce oslovil a to: "DRAZÍ KRAJANÉ"

Pavel Bělobrádek na výše zmíněném sjezdu v roce 2017 také nevynechal oslovení "DRAZÍ KRAJANÉ". Ve svém projevu řekl například toto: "Už nikdy se nesmějí vyhánět lidé ze svých domovů jen proto, že jsou nějaké národnosti, náboženství nebo rasového původu,“

A rok 2017 ještě obohatil Bernd Posselt, šéf landsmanchaftu, který prý doufá, že zvážíme zrušení Benešových dekretů - tak se vyjádřil před začátkem setkání.

Pro nás se z KDU-ČSL stal ideologický nepřítel, poněvadž jejich snahy jsou neskrývaně proti-ČESKÉ! Nesmíme zapomínat na to, že právě SUDETONĚMECKÁ STRANA může za rozbití PRVNÍ REPUBLIKY! Nebýt jejich akcí, Adolf Hitler by nikdy nemohl vznést nárok na třetinu naší republiky a tím pádem by nedošlo k MNICHOVU.

V československém státě od roku 1918 měli Němci garantována všechna menšinová práva, měli své ministry ve vládách, měli vysoké školy, kulturní instituce, divadla. A přece v létě 1938 stanovila Sudetoněmecká strana jako svůj konečný cíl totální zničení české národní existence. Autoři tohoto programu stanovili, že už nikdy v dějinách nesmí dojít k českému obrození. Že je nutno zničit od základu každou možnost takového obrození. Proto je třeba potlačit český jazyk a jeho úplné zmizení je v německém zájmu. "Cílem pro budoucnost musí být: rozbití českého národního vědomí, pronikání do dosavadní české jazykové oblasti osídlováním Němci, převádění ... Čechů do nerozlučné a fyzické souvislosti s Německem.“ 

Je to i reálná zkušenost našeho prvního MULTIKULTURNÍHO pokusu, který dokázal, že politika MULTIKULTURALISMU je nereálná!

Daniel Herman 2016

VYSTOUPENÍ D.HERMANA V ROCE 2016 NA SJEZDU LANDSMANNSCHAFTU

A NAŠE REAKCE NA TOTO JEHO POČÍNÁNÍ

DANIEL HERMAN
- zastánce naší podřízenosti vůči EU
- zastánce ISLÁMSKÉ IMIGRACE k nám
- a především podporovatel SUDETSKÝCH NĚMCŮ

Dále je předsedou spolku Ackermann-Gemeinde, což je jakási Česká pobočka NĚMECKÉHO SUDETEN-LANDSMANNSCHAFTu. 

Naše zákony trest smrti neobsahují, což je jedině dobře a tedy tak je třeba chápat i tento PROJEKT, který má mít pouze upozorňující charakter v rámci toho, co se po roce 1945 dělo s každým, kdo zastával tyto názory a neváhal je následně i v plné míře realizovat,

Pan Daniel Herman má obrovské štěstí, že žije v době, kdy je možné pod záštitou demokracie zrazovat svůj vlastní národ a být plně chráněn zákony země, jejíž národ zrazuje.

K.H. Frank, jistě jeho velký vzor, už "tolik štěstí" jako D.Herman neměl.


Listina základních práv a svobod

Článek 23
Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

PAVEL BĚLOBRÁDEK 2017

A toto je naše odpověď na účast Pavla Bělobrádka na sjezdu v roce 2017. Přišlo nám moudré začít pojmenovávat věci tak, jak se opravdu mají. Věříme, že to vedení KDU-ČSL uvítá a především ocení, že teď budou mít lidé jasno.

Novinky