PRO-NÁRODNÍ FORUM

PROJEKT realizace FORA je důsledkem nebývale silné cenzury, která začala organizovaně probíhat na sociálních sítích a to především na hlavní sociální síti FACEBOOK. 

FACEBOOK se zaměřil čistě jen na příspěvky zaměřené PROTI imigraci, islámu, menšinám nedodržujících zákon a celkově proti všemu, co se ohrazuje PROTI likvidaci NÁRODNÍCH STÁTŮ!

Tato CENZURA neprobíhá jen u nás. FACEBOOK takto likviduje příspěvky a přispěvatele po celém světě. Jsou mazány i celé stránky organizací a skupin, vymezujících se proti vlastnímu vyhlazení.

FACEBOOK je soukromá společnost, takže bohužel nemáme právo se něčeho dožadovat.

Proto došlo na realizaci SVOBODNÉHO FORA, kde každý dostane možnost vyjádřit svůj názor bez toho aby se musel bát, že za to bude trestán. Samozřejmě SVOBODA nerovná se ANARCHIE, takže i toto FORUM má svá PRAVIDLA, která je třeba dodržovat. Předem upozorňujeme, že se jedná o PRO-NÁRODNÍ PROJEKT a tak je třeba k tomu i přistupovat.

Nikdo nebude umlčován, bude-li své reakce opírat o slušnost a jasnou argumentaci. Urážky a vulgarita nebude trpěna u nikoho.
FORUM je určeno především intelektuálně zdatným lidem, poněvadž na rozdíl od platformy FACEBOOKu je zde třeba přemýšlet. Zde nesdílíte informaci jedním kliknutím myši, nýbrž zakládáte témata, kam danou informaci musíte vložit a vyjádřit se k ní - chceme-li udržet úroveň.
Platforma na které je FORUM založeno vám nenabídne "luxus" nepřemýšlení. Nenabídne vám ani desítky a stovky informací každou minutu, které nejste schopni vstřebat. Zde budete muset přemýšlet a uvažovat nad vším a to už jen z jednoho prostého důvodu a tím je více času.
Jak informace na FACEBOOKU rychle přicházejí, stejně tak rychle mizí. Rychlost budí zdání lepší a efektivnější komunikace, ale to je jen chiméra. Hodnota informace nespočívá v rychlosti, nýbrž k délce zamyšlení se nad ní. A to FORUM poskytuje.

Vše je zde stále okamžitě dohledatelné. Témata se dají lépe rozebrat a máte i možnost naprostého přehledu o tom, co váš oponent píše a jaký má tedy všeobecný názor. Vše lze totiž lehce a během několika vteřin dohledat. 
FORUM poskytuje možnost věci skutečně řešit a ne je pouze odbít povšimnutím v náporu všeho sdíleného.

Chcete-li být součástí této KOMUNITY, registrujte se a vyjádřete SVOBODNĚ svůj NÁZOR.

Odkaz-na-forum
ps. REGISTRUJTE SE POD SVOU SKUTEČNOU IDENTITOU. NA UŽIVATELE SKRÝVAJÍCÍ SE POD PŘEZDÍVKOU BUDE POHLÍŽENO JAKO NA POTENCIONÁLNÍ HROZBU.

INFORMACE POD ČAROU

Hledáme lidi, kteří rozumí opensource programu phpBB, na kterém je postaveno forum.

V našem středu bohužel nemáme nikoho přímo "od řemesla", takže nejsme schopni podchytit a vyřešit každý problém. Podpora tohoto systému je bohužel dost malá.

Novinky